Vyhledávání


Kontakt

Daniel Mariaš
Riegrova 49 Znojmo

+420 733 183 884

E-mail: shalkecz@me.com

 

Biografie

Danger Dan - Vlastním jménem Daniel Mariaš. Narozen 12.5.1990, první kontakty s elektronickou hudbou byly prostřednictvím svého okolí byly v roce 2000.
Byla to hlavně DANCE MUSIC která ho natolik uchvátila a zaujala natolik že ji začal poslouchat denně po dobu asi tří let. Poté ho uchvátily různé další styly hudby ubírající se poněkud "jiným směrem" než je Dance music
(Schranz, Hardtechno, Gabber)
Rok 2005 byl pro něj zlomový. Poprvé jede na ( v té době pro něj) "Velkou akci" Gigi D'Agostino v brněnském  Boby Centru. představení se mu líbilo natolik že začal navštěvovat další akce:
Moby, Cybertronic, Cybernight, Apokalypsa, Mácháč, Citadela, Transmission, Let It Roll, Elektra na kterých měl možnost vidět přední světové DJs.

V létě roku 2007 sekunduje svému bratranci - Marc Eleanorovi na Disco Kotva na Vranovské přehradě, kde úspěšně "dohrál" několik večerů.

Jeho život poklidně plynul dál až do osudného data 1.10.2007 kdy se jeho život navždy změnil.
V tento den se mu totiž stala nehoda. Stal se mu těžký úraz který ovlivnil jeho život.. a nyní "znovuzrozený" DANGER DAN žije dál a snaží se uchytit převážně na Znojemské undergroundové hudební scéně.

V letech  2008-20011 se dostává prostřednictvím svého bratrance na různé diskotéky v okolí Znojma, jako je Disco Split, Gemini, Mr. PepinoHraje
HOUSE : Tech House, Deep,  Progressive, Funky, Club, Vocal)
TRANCE : Uplifting, Progressive,
TECHNO : Funky, Tribal, Groovy.

Drum & Bass : Liquid, Reggae

Break Beat

 

z umělců se mu líbí
HOUSE - Futuristic Polar Bears, Hermanez, Mark Knight, D Ramirez, Filthy Rich, Manuel de La Mare.

TRANCE - Marcel Woods, Markus Schultz, Alex M.O.R.P.H., Faithless.
TECHNO - ,
Umek, Carl Falk, Cave, Hertz, Carl Cox, Reaky, Goncalo M, Fer BR, Boriqua Tribez, Leftfield, Daniel D, David Moleon, Rydel .

Drum & Bass - High Contrast, London Elekricity, Deekline & Ed Solo, Netsky, Aphex,

Jeho DJské vzory : Chris Sadler, DJ Lucca, Carl Cox, David Moleon, High Contast,   Lil Berry, Matumir, Phil Albedo, Umek, Subgate, Jerry, Orbith.

 

V současnosti se mu daří skoro pravidelně hrát ve Znojmě, ať už v Gogo Klubu, nebo Zkušebně, Amanita Cantina  ale dokonce hrál i na dvou plesech, a jiné soukromé akce.

Měl tu čest si zahrát s těmito DJs - Marc Eleanor,  Gat Electra DJs - VK Studio, Kepy, Yary D. , DJ FunG, Pablo Orgy, VinC, Matimur, Phil Albedo, Lil Berry, Jerry, Rob Smile, Tuko Ramirez, Vlkovka, Mindhole.